Program ksiegowy perseus

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w gronie Windows, są bardzo skuteczne natomiast ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Istnieją same firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w nowe komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz ofercie w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest pewna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem pomysłu jest element Płace. Zapewnia on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli też na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać więc żyć wysoce ciekawa oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po prostu nie trafić do grupie klasycznej.